Новини

Нацбанк попереджає про насування кризи на ринку житлового будівництва

На ринку житлової нерухомості продовжує зростати пропозиція, яка надалі тиснутиме на ціни та створюватиме ризики насамперед для забудовників, а сповільнення попиту може призвести до відтермінування введення об’єктів в експлуатацію.

Закон про величезні пільги воїнам АТО і переселенцям: у Порошенка дали подробиці

До порядку денного Верховної Ради зарахували законопроект, який забезпечить фінансування на суму в 2 мільярди гривень програми з надання пільг на придбання житла воїнами АТО і переселенцями.

На Тернопільщині обговорили перспективи реалізації житлової політики

Заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов провів робочу зустріч з головою правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Комнатним.

Розпочато онлайн соцопитування щодо питання житлового забезпечення молоді

20.06.2017

За ініціативи Громадської ради при Держмолодьжитлі розпочато онлайн соцопитування щодо актуальності питання житлового забезпечення молоді.

В приміщенні Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України відбулося засідання круглого столу: «Житлова проблема та демографічна криза: чи є взаємозв'язок?»

 

По праву переселенців можна буде називати такими тільки тоді, коли ми їх переселимо у житло – голова Держмолодьжитло

Київ, 09 червня 2017.

Зареєстровано законопроект про спрямування з держбюджету 2 млрд. грн. на програми забезпечення житлом ВПО та учасників АТО

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України № 6515 про внесення змін до Держбюджету України на 2017 рік щодо відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО та внутрі

У Києві надано черговий пільговий житловий кредит учаснику АТО

07.06.2017

У Києві укладено черговий договір з надання пільгового житлового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції.

Кабмін затвердив новий склад наглядової ради Держфонду молодіжного житлового будівництва

Кабінет Міністрів України затвердив новий склад наглядової ради Державної спеціалізованої фінансової установи (ДСФУ) "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" (Київ).

Уряд затвердив новий склад Наглядової ради Держмолодьжитла

14.06.2017

Кабінет Міністрів України затвердив 14 червня новий склад наглядової ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

У Львові 23 родини отримали власне житло завдяки житловим програмам

Результативність житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло, отримала чергове наочне підтвердження у Львові. У цьому місті на вул.

Держмолодьжитло розширює співпрацю з громадськими організаціями внутрішніх переселенців

В рамках продовження соціального діалогу з громадськістю 15 червня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та Громадською спілкою «Програма сприяння відродженню та інтеграції С

Пільгові житлові кредити для молоді стануть доступнішими

Кабінет Міністрів України збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 28 млн грн. Про це повідомили в Мінрегіонбуді.

Поміч як НЕміч. Реакція ВПО на пільгову іпотеку «Ощаду»

Нещодавно державний «Ощадбанк» запровадив пільгове кредитування внутрішньо переміщених осіб з Донбасу та Криму. Це перший банк, який погодився кредитувати переселенців.

Верховна Рада прийняла Закон щодо забезпечення учасників АТО та ВПО доступним житлом

Верховна Рада України 16 березня прийняла в цілому Закон України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних жи

Активізація житлових програм має відбуватись на місцевому і загальнодержавному рівнях

Житлові програми, які стимулюють будівельну галузь, мають активізовуватись як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях. Про це говорили учасники будівельного конгресу, який відбувся 1 березня в рамках Міжнародної будівельної виставки KyivBuild Ukraine.

Сторінки