м. Львів, вул. Роксоляни (МЖК) - ТОВ ІБК«Житло України»,

     ТОВ Інвестиційно-будівельна компанія «Житло України» створена в 2003 р. після визначення стратегії на реалізацію проектів в сфері створення об’єктів нерухомості житлового призначення огляду на значну незадоволеність потреб ринку. За невеликий проміжок часу, колективом товариства успішно здані в експлуатацію об’єкти будівництва в м. Львів та м. Трускавець. Компанія налагоджує тривалі партнерські відносини з фірмами виробниками будівельної продукції та обладнання. ТОВ ІБК «Житло України» є членом Будівельної палати України та членом Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло».

     Сьогодні компанія в своїй діяльності робить акцент на реалізацію проектів із забезпечення житлом молоді через житлове будівництво молодіжних кварталів-комплексів, технополісів із розвиненою інфраструктурою для створення комфортних умов проживання та життєдіяльності. 

     Майбутнє компанії – це не лише професійність, кваліфікованість, а й творче, креативне вирішення права кожного громадянина України на окреме житло.

     На виконання Державної програми забезпечення молоді житлом та з залученням інших програм житлового будівництва на земельній ділянці по вул. Роксоляни у Львові ведеться будівництво першого 102-квартирного житлового будинку. На цій ділянці є можливість збудувати ще два будинки на 91 та 17 квартир відповідно.

     Це програмні об’єкти Львівського регіонального управління ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, обласного відділення Всеукраїнської асоціації ”Укрмолодьжитло“ та міської ради.

     Поряд з ділянкою знаходяться дитячий садочок, школа, районна поліклініка, аптека, магазини, потужність яких дозволяє забезпечити майбутніх мешканців будинків необхідними послугами.

Середня вартість будівництва 1 м. кв. житла - 13 600 - 13 800 грн.;

Плановий термін введення будинку в експлуатацію - третій квартал 2015 року;

Технічні характеристики:

Кількість поверхів 5

Конструкційна схема монолітно-каркасний

Конструкційний матеріал армований залізобетон

Зовнішні стіни піноблок (газоблок)

Тип утеплення пінопласт

Матеріал оздоблення фасаду штукатурка

Матеріал віконної рами металопластик

Конструкція даху скатний

Покриття даху металочерепиця

Проект:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото об'єкту станом на 14.03.2014 р.:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото об'єкту станом на 15.07.2014 р.:

 

 

 

 

Державні програми, в яких приймає учатсь обє'кт:

  • Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 року № 343 (зі змінами та доповненнями);
  • Порядок забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.209 року № 140;
  • Порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянамна будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

Детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись у відділу продажів квартир за адресою м. Львів, вул. Роксоляни, 59б, або за телефоном 063 275 62 30, 067 857 05 17, (032) 245 90 91.