ІНФОРМАЦІЯ щодо змін розміру плати за супровід кредитних договорів укладених згідно ПКМУ № 584 та зміни розміру комісії за супроводження договорів про надання часткової компенсації процентів за кредитом згідно ПКМУ № 343

Враховуючи внесення змін до ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», згідно  яких підвищено розмір мінімальної заробітної плати зазначаємо  наступне.

1. Позичальники, які отримують часткову компенсацію відсоткової ставки комерційних банків, згідно ПКМУ № 343 (програма Здешевлення вартості іпотечних кредитів; компенсація комерційному Банку 13%) відповідно до пп.3.2.10 п. 3,2 Договору про надання часткової компенсації відсотків, зобов`язуються щомісячно, не пізніше останнього календарного дня місяця сплачувати Одержувачу комісію за супроводження Договору про надання часткової компенсації відсоткової ставки за Кредитом в розмірі, що дорівнює 3,7 % від розміру мінімальної заробітної плати, яка діє на момент сплати комісії, шляхом внесення коштів на відповідний рахунок.  Тобто з 01.09.2015 року позичальники, які отримують компенсацію  повинні сплачувати комісію кожного місяця в розмірі 50,99 грн.

АКЦЕНТУЄМО Вашу увагу не те, що ті позичальники, які несвоєчасно сплачуватимуть дану комісію на рахунок Львівського регіонального управління Фонду, отримувати компенсацію не будуть з подальшим розірванням Договору в односторонньому порядку.

2. Позичальники, які придбали кредити  в 2014 році згідно ПКМУ № 584 (програма надання пільгового довготермінового кредиту молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам; пільги на дітей), зобов`язуються  сплачувати щоквартально на відповідний рахунок плату за супровід Кредитного договору виходячи з розрахунку 13,8 % від розміру місячної мінімальної заробітної плати. Отже, відповідно до вищевказаних змін, з 01.09.2015 року щоквартальна сума коштів за супровід Договору складає 570,48 грн.