Електронні петиції щодо відновлення житлових програм є підтвердженням їх затребуваності серед громадян

Державні житлові програми в Україні є надзвичайно затребуваними серед громадян. Підтвердженням цьому є електронні петиції до Президента України щодо відновлення житлових програм, одна з яких отримала вже тисячі підписів громадян. Про це в ефірі програми "Громадської приймальні" на ТРК "Київ" зазначив Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

«Сьогодні в Україні придбання житла навіть за допомогою іпотечних кредитів є недоступним для переважної більшості громадян. Тому існує такий великий попит на державні житлові програми. Багато хто в Україні схиляється до того, що держава через житлові програми має підтримувати певні категорії громадян. Безумовно серед пріоритетних категорій таких громадян для держави є молодь», - зазначив Леонід Рисухін.

Нагадаємо, що 22 вересня в рамках громадських ініціатив до Президента України  була спрямована Електронна петиція, в якій громадяни закликають відновити фінансування державних житлових програм, що дають можливість отримати пільгові житлові кредити, а також державну підтримку у вигляді компенсації частини вартості житла, що купується громадянами за власні кошти.

Посилання на відео в ефірі програми "Громадської приймальні" на ТРК "Київ": https://www.youtube.com/watch?v=UYI1ihMWbic