ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ, ТА ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2019 РОЦІ !

     Львівське регіональне управління Держмолодьжитла, повідомляє про надходження коштів на рахунки управління,відповідно до розподілу коштів з загального державного бюджету на 2019 рік «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла».

 Шановні кандидати, які подали заяви на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла за рахунок коштів              державного бюджету, заяви яких зареєстровані за номерами, а саме:

№ з/п

Реєстр № заяви

Дата реєстрації заяви

Прізвище, ім'я, по-батькові громадянина - кандидата  на отримання держпідтримки

1 25 13.12.2017 Лесовець І. М.
2 26 13.12.2017 Лесовець М. Ф.


Для отримання державної підтримки Вам необхідно  протягом  5 робочих   днів ОСОБИСТО  або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата,  подати до Іпотечного центру ЗАЯВУ про надання державної підтримки

ЗАЯВА про надання державної підтримки для одинокого громадянина

або

ЗАЯВА про надання державної підтримки для сім’ї з додатками:

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

для внутрішньо переміщених осіб

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком

 Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

Крім того повідомляємо, якщо не маєте можливості прийняти участь у Програмі та не маєте наміру отримати державну підтримку у поточному році, Вам необхідно звернутися із заявою до Львівського регіонального управління Держмолодьжитла, яке розташовано за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, буд. 8.

При цьому за кандидатом залишається право на отримання державної підтримки у наступному бюджетному році, при умові відповідності кандидата до вимог Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 № 819 та наявності бюджетного фінансування, також за кандидатом зберігається попередній обліковий запис і строк перебування на обліку, який ведеться Львівським регіональним управлінням Держмолодьжитла.

 Заява про ВІДМОВУ у наданні державної підтримки у поточному бюджетному році 

 У РАЗІ НЕ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРОТЯГОМ 5 РОБОЧИХ ДНІВ,  з дня розміщення на сайті Львівського регіонального управління Держмолодьжитла цього повідомлення, Львівське регіональне управління Держмолодьжитла буде вважати Вас такими, що ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ від отримання державної підтримки і не заперечують щодо надання державної підтримки іншим громадянам, про що буде складено відповідний акт!

РЕКОМЕНДУЄМО наступним за переліком громадянам, що зареєстровані на отримання державної підтримки, підготувати необхідні документи та відслідковувати подальші новини, розміщені на сайті Львівського регіонального управління Держмолодьжитла, у зв’язку з ймовірною можливістю їх фінансування, за умови залишку коштів, відмови наявних кандидатів, або перерозподілу коштів.

БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ НАС, якщо Ви заздалегідь знаєте, що з якихось причин НЕ БУДЕТЕ брати участь та отримувати державну підтримку для будівництва (придбання) доступного житла в поточному році.

 Також, з метою обміну інформацією, просимо зазначених вище громадян надіслати електронні листи на адресу lv.13@molod-kredit.gov.ua, порожнє повідомлення з поміткою у темі листа "Кандидат на ДЖ" та своє прізвище.