ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ - УЧАСНИКІВ АТО (ООС) ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

 

Львівське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє, щодо черговості кандидатів, які подали ЗАЯВИ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ КРЕДИТ за рахунок коштів державного бюджету на придбання житла відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980, заяви яких зареєстровані за номерами (учасники АТО/ООС):

№ з/п

Реєстраційний номер

заяви-анкети кандидата

Дата реєстрації

заяви

П.І.Б.

1

18

03.12.2019

Мищук А.В.

Для отримання пільгового довгострокового державного кредиту Вам необхідно протягом 15 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ ОСОБИСТО або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата,  подати до Львівського регіонального управління Держмолодьжитла ЗАЯВУ про надання пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла: 

Заява про надання кредиту для сім’ї з однієї особи (одинока особа)

Заява про надання кредиту для сім’ї з двох та більше осіб

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Перелік документів, які додаються до заяви про надання кредиту для сім’ї з однієї особи (одинока особа) 

Перелік документів, які додаються до заяви про надання кредиту для сім’ї з двох та більше осіб

ВАЖЛИВО!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла.

ВАЖЛИВО!!!

Звертаємо Вашу увагу, що кандидати (поручителі) які претендують на отримання кредиту будуть перевірені бюро кредитних історій.

У випадку, якщо кандидатом в установлений строк не буде подано до Львівського РУ Держмолодьжитла заяви про надання кредиту з доданням відповідних документів, Львіським РУ Держмолодьжитла буде складено акт про неявку особи та неподання заяви про надання кредиту та в той же робочий день у реєстрі щодо такого кандидата буде зроблено відповідне позначення «Виключено з реєстру». При цьому реєстраційний номер інших кандидатів буде збережено. 

РЕКОМЕНДУЄМО наступним за переліком громадянам, що подали ЗАЯВИ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ КРЕДИТ підготувати необхідні документи та відслідковувати подальші новини, розміщені на сайті Львівського РУ Держмолодьжитла, у зв’язку з ймовірною можливістю їх фінансування, за умови залишку коштів, відмови наявних кандидатів, або перерозподілу коштів.

БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ НАС, якщо Ви заздалегідь знаєте, що з якихось причин НЕ БУДЕТЕ отримувати пільговий довгостроковий державний кредит на придбання житла: 

 З ПОРЯДКОМ використання коштів, передбачених у державному бюджеті

для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла затверджено постановою Кабінету Міністрів України 

від 27 листопада 2019 р. № 980.  Ознайомитись можливо за посиланням: Урядовий портал