Стратегічний план розвитку регіонального управління на 2019-2020 роки

 

14 лютого почалася робота стратегічних сесій Держмолодьжитла. Протягом тижня директори усіх регіональних управлінь спільно з членами правління і керівниками підрозділів центрального апарату Фонду відпрацьовуватимуть плани роботи своїх РУ на 2019 рік, стратегічні плани розвитку до 2020 року. Також будуть підбиті підсумки роботи у 2018 році по кожній області.

Сьогодні, директор Львівського регіонального управління Держмолодьжитла Наумова Світлана під час презентації обговорив основні проблемні питання, що виникають в роботі управління та окреслила шляхи їх вирішення, а також представила стратегічні плани розвитку до 2020 року.

IMG 5661IMG 5645

Основними результатами роботи регіональних управлінь Держмолодьжитла в 2019 році повинні стати подальше збільшення кількості громадян, які придбали власне житло через житлові програми, які адмініструє Фонд.

Також, одним з основних напрямків роботи управління є співпраця з органами місцевого самоврядування та формування бюджетних запитів на дофінансування у  2019 році по програмах Держмолодьжитла.

12

- Загальним результатом стратегічних сесій повинно стати підвищення якості роботи усіх підрозділів і регіональних управлінь Держмолодьжитла відповідно до очікувань сотень тисяч українців, які потребують підтримки держави і місцевої влад у придбанні власного житла, - наголосив голова правління Фонду Сергій Комнатний.