Зустріч в рамках проекту "Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на Півдні України"

 11 липня – відбувся обмінний візит в рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на Півдні України» за підтримки Агенства ООН у справах біженців Громадської організації Десяте квітня.

 На зустрічі зібралося учасники: представники Львівської Лода та Львівської обласної ради, представники Львівської міської ради, Українського фонду соціальних інвестиції, представники спільнот ВПО та громадських організацій, які працюють в сфері вирішення житлових питань ВПО та мають певні напрацювання та Львівське регіональне управління Держмолодьжитла.

 Під час свого виступу директор Львівського регіонального управління Держмолодьжитла Світлана Наумова привітала всіх учасників зустрічі та розповіла про хід реалізації державних житлових програм та регіональних житлових програм.

 Також представниками Львівської ОДА та Львівської міської ради було обговорено обласні програми та проекти із вирішення житлових питань ВПО.